Nowy Budynek

  (od 2014)Prace budowlane i wykończeniowe "nowego" budynku ukończono latem 2014 roku i już 30 sierpnia nastąpiło jego wielkie otwarcie.


Budynek usytuowany jest w miejscu "starego przedszkola", jest przestronny, kolorowy i w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy windy, salę polisensoryczną, nowy plac zabaw, dużą stołówkę z nowoczesną kuchnią, w której panie kucharki przygotowują przepyszne posiłki. Prowadzimy zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia z akrobatyki, gimnastyki korekcyjnej, zajęcia ogólnorozwojowe i logopedyczne. W pogotowiu czuwa pani psycholog a wszystkie nasze uroczystości i imprezy okolicznościowe przybrały całkiem nowe oblicze…


Stary Budynek

  (od 1978 do 2013)Budynek "starego przedszkola" został oddany do użytku w roku 1978. Mieścił on 5 sal edukacyjno-wychowawczych, kuchnię i pomieszczenia administracyjne. Usytuowany był wśród pięknych, starych dębów (stąd nazwa przedszkola) i towarzyszyły mu dwa place zabaw dla dzieci.


Latem 2013 roku wszystkie oddziały przedszkolne przeniesione zostały do tymczasowych „modułów”, a my z „łezką w oku” pożegnaliśmy się ze starym budynkiem, którego wyburzanie rozpoczęto we wrześniu, by zrobić miejsce na nowy, większy i nowocześniejszy gmach.